Kilka słów o nas

Od początku działamy jako firma rodzinna.

Nasza historia

1991 - Powstała stacja paliw z oraz bar szybkiej obsługi.

1994 - otworzono kantor - punkt wymiany walut

1996 - oddano do użytku budynek, w którym znajdowały się: myjnia samochodowa oraz serwis samochodowy.

2004 - rozbudowano obiekt. Powstała powierzchnia sklepowa - 120m2, przy stacji benzynowej, restauracja na 30 osób, nocleg na 21 miejsc, parking tir na 30 pojazdów.


2012 - rozpoczęcie współpracy na zasadzie umowy franczyzy z firmą Statoil.

2014 - przekształcenie budynku gdzie wcześniej był serwis w trzy-stanowiskową samoobsługową myjnie samochodową.

2015 - Na stacji poza standardowymi produktami i usługami istnieje możliwość zakupu winiet samochodowych.

2016 - kontynuacja rozbudowy firmy rodzinnej.

STACJA CHYŻNE - FIRMA BIELAŃSKI

Gdzie jesteśmy?

Stacja Chyżne - Bielański to kompleks handlowo-usługowy w Chyżnem, na który składają się nocleg, restauracja, stacja paliw wraz z sklepem, a także myjnia samochodowa oraz kantor.

Chyżne wieś na południowym krańcu Orawy. Miejscowość ciągnie się wzdłuż potoku o tej samej nazwie. Mniej więcej w połowie, wieś przecięta jest prowadzącą na przejście graniczne międzynarodową drogą numer E77. Obecnie przejście graniczne na Słowację jest owarte Chyżne - Trstená po wejściu w życie Układu Schengen.

Kto do nas przyjeżdża?

Początkowo, głównymi klientami restauracji i pokoi gościnnych byli kierowcy samochodów ciężarowych. Obecnie firmę Bielański równie chętnie odwiedzają turyści, którzy wybierają się na wycieczki na Słowacje lub blisko granicy. Bardzo często są to klienci zagraniczni podróżujący przez Polskę i Słowację.

Chyżne jest punktem wypadowym na spacery do tzw. puścizn orawskich, ciągnących się na północny wschód od wsi. Jest to wycieczka dla osób, które nie boją się mokradeł, torfowisk. W kierunku zachodnim od Chyżnem, można po około 3 km dojść do brzegu Jeziora Orawskiego w pobliżu granicy.

Co oferujemy?

Z myślą o komforcie, wygodzie i bezpieczeństwie naszych gości zapewniliśmy m.in. o duży, monitorowany parking, tereny zielone w głębi obiektu, które pozwalają na wyciszenie i relaks po trudach podróży oraz całodobową miłą i profesjonalną obsługę – w noclegu, sklepie, stacji paliw i restauracji.

Doświadczenie nauczyło nas dbać o Klienta i jego potrzeby, dlatego też posiadamy tak szeroki wachlarz usług. Dbamy o to, by każdy wyjechał od nas zadowolony i polecił nas swoim znajomym.

STACJA CHYŻNE

Stacja paliw Statoil Chyżne

Kantor Chyżne - Słowacja

Winiety Słowacja, Austria, Węgry

RESTAURACJA CHYŻNE

Restauracja Chyżne

Domowe obiady Chyżne

Tanie obiady przy granicy Słowackiej

NOCLEGI - POKOJE

Tanie noclegi Chyżne

Noclegi przy granicy Słowacji

Nocleg Chyżne

MYJNIA SAMOCHODOWA

Myjnia bezdotykowa Chyżne

Myjnia samochodowa Orawa

Myjnia samochodowa 24h Chyżne

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.